לוגו חברת לסקר בניה

אזהרה! הטעות הזו עלולה לעלות לכם ביוקר! 

בחירת קבלן לקראת שיפוץ או בנית הבית היא אחד המרכיבים החשובים להצלחת הפרוייקט ושביעות רצון מצד הלקוח. לכן לסקר בניה מבטיחים לכם ליווי צמוד לאורך התהליך כולו תוך שמירה על מקצועיות, עמידה בזמנים וסיוע בקבלת ההחלטות המהותיות בתהליך.

בואו להכיר אותנו ולגלות מה נוכל להציע לכם

השאירו לנו פרטים עכשיו! 

מי אנחנו ומה אנחנו עושים?

הכירו את יניב

יניב לסקר – בעלים, הנדסאי בניין, הנדסאי אלקטרוניקה ותקשורת. השתחרר בדרגת רב סרן לאחר 20 שנות שירות כקצין קשר. במסגרת תפקידיו בצבא שימש כפרוייקטור להקמת מבנים וחמ"לים. יניב ניהל וביצע עשרות פרוייקטים בתחום חיזוק מבנים ותמ"א 38, בניה ציבורית, בניה ושיפוץ משרדים ובניה ושיפוץ בתים פרטיים.

יניב מומחה בקידום תהליכים ניהול וביצוע פרוייקטים מגוונים בבניה, הובלת פרוייקטים החל משלב התכנון, ביצוע איכותי בשטח וגמר בהתאם לדרישות הלקוח. 

הכירו את בילי

בילי לסקר – בעלים, תואר ראשון במנהל עסקים, אחראית על קשרי לקוחות ופיתוח עסקי, ניהול תהליכים ובחינת עמידה בלו"ז ובתנאים שנקבעו לכל פרויקט, מבצעת תהליכי מדידה ובקרה לווידוא עמידת החברה בסטנדרטים גבוהים של איכות, תקציב וזמנים.

 

חברת לסקר בניה ניהול ופיקוח היא חברת בוטיק אשר הוקמה בשנת 2010 ומחזיקה ברישיון מסוג ג'1 (מס' 347161) 

לחברה ניסיון של מעל 11 שנות ניסיון ומגוון פרוייקטים שונים בתחום הבניה. 

פרויקט בניה הינו פרויקט מאתגר ומורכב המחייב לקבל שורה ארוכה של החלטות ותהליכי עבודה הדורשים תכנון, תאום וביצוע מדויקים. אתר בניה שאינו מנוהל נכון, אנשי מקצוע וקבלנים שאינם מתוזמנים ומתואמים כהלכה, חשוף לביצוע טעויות, פגיעה ואי עמידה בלוחות זמנים וכתוצאה מכך חריגה משמעותית בעלויות ובתקציב המתוכנן.

לכן חברת לסקר בניה ניהול ופיקוח משלבת יכולות מקצועיות גבוהות, מתודולוגית ביצוע וניהול דינמית ויצירתית, שמירה הדוקה על האינטרסים של הלקוח תוך מקסום החסכון בעלויות שלו. החברה מבצעת את הבניה באיכות גבוהה ומוקפדת תוך עמידה בתקני הבניה, במפרט הלקוח ובציפיותיו.

 כל אלו מעניקים ללקוחות החברה שקט נפשי במהלך הפרויקט וגם לאחר סיומו, לאורך שנים, ומעמידים לחברה שורה של לקוחות מרוצים ונאמנים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.

אז מה אומרים עלינו הלקוחות שלנו??

אבל למה? למה דווקא אנחנו?

מתן מענה מקצועי, אישי ואיכותי לאורך התהליך כולו תוך ליווי צמוד 24/7

כיוון שמדובר בתהליך מורכב אנו משתדלים לרכז ולעדכן את הלקוח בכלל העניינים המהותיים והחשובים וכן מסייעים בקבלת החלטות 

כל פרוייקט מנוהל ע"י מנהל פרוייקטים (הנדסאי בניין) אשר מרכז את העבודה אל מול הלקוח ואל מול הצוותים הפועלים ואנשי המקצוע בשטח

אנו מבצעים כל פרוייקט כאילו שיפצנו את ביתנו שלנו ולכן שואפים לרמת איכות מהגבוהות בשוק

מעל עשור של ניסיון בענף הבניה והנדל"ן התמודדנו כמעט עם הכל.. 

תמ"א 38, מבני ציבור, בתים פרטיים, וילות, בנייה מאפס ועוד מגוון רחב של אפשרויות

אז אם נמאס לכם לשמוע על קבלנים שבורחים עם הכסף ואתם ומחפשים קבלן איכותי ואמין,

אם אתם חולמים על בית גדול מרווח ונוח אך חוששים מהעלויות,

אם אתם מחפשים שקט בזמן תהליך בניה וגורם אחד שיהיה אחראי על הפרוייקט כולו

אם אתם חוששים מעיסוק עם בירוקרטיה ואישורים  

אנחנו כאן כדי ללוות אתכם לאורך כל הדרך! 

אבל רגע! 

לפני שאתם משאירים לנו פרטים בואו לשמוע מה אומרים עלינו הלקחות שלנו

השאירו פרטים לנו פרטים ואנחנו ניצור איתכם קשר

עוד לא בטוחים? צפו בסרטון!

לסקר בניה  תלווה אתכם לאורך כל התהליך מתכנון ובניה ועד לקבלת מפתחות לדירה החדשה, תוך שמירה על רמת מקצועיות גבוהה, עמידה בזמנים ומסגרת תקציבית שתגדירו מראש.

כל זאת על מנת לספק את הטוב ביותר עבור הלקוח!

מאז 2010 אנחנו יודעים מה אנחנו עושים! 

מעל עשור של ניסיון
0
מעל שלוש מאות לקוחות מרוצים
0

בואו נקבע פגישה! השאירו לנו פרטים כאן למטה

אוקיי.. נרשמתי מה עכשיו? 

אחרי שהשארתם לנו פרטים

אנחנו מתאמים אתכם פגישת היכרות, תיאום צפיות והבנת גודל הפרוייקט 

 תכנון הפרוייקט בהתאם לדרישות והבנת צרכי הלקוח

 אישורי תוכניות משותפים 

 תהליך בניה/השיפוץ בהתאם לזמן ולתקציב שהוגדר  

 קבלת מפתח – שנים של אושר, שמחה וראש שקט של אחריות 

שאלות - תשובות 🙂

1. רישום בפנקס הקבלנים –קבלן בניה ושיפוצים מורשה הוא איש מקצוע הרשום בפנקס של רשם הקבלנים.

2. היקף העבודות של קבלן בניה ושיפוצים מוגדר בהתאם לרמת הסיווג עליה קיבל את הרישיון.

שיפוץ דירה יכול להסתכם בהוצאה של כמה עשרות אלפי שקלים, אך בקלות יכול גם להגיע להוצאה של מאות אלפי שקלים. העלות הסופית נגזרת למעשה מהמטרות והרצונות שלכם מהשיפוץ.
אם תחליטו לבצע שיפוץ מקומי בלבד, סביר להניח שתצטרכו להיפרד מסכום קטן יחסית. אולם אם תחליטו לבצע שיפוץ כולל של הבית, מדובר כבר בעבודה מורכבת שיכולה לעבור בקלות את הגבול של 150,000 ש"ח.
לכן, לפני שאתם סוגרים עם בעל המקצוע, דרשו ממנו להגיע לביתכם, לבחון את מצב הבית, להבין את המטרות שלכם ורק אז לתת לכם הצעת מחיר מבוססת.

כל עוד מדובר בשינוי פנימי בחלל הבית, לרשויות אין כל עניין בדבר, מה שאומר שאין צורך באישורים מיוחדים.

עם זאת, במידה והחלוקה כוללת שבירת קירות, אנו ממליצים לכם להתייעץ עם קונסטרקטור או עם קבלן שיפוצים מקצועי, כדי לוודא שלא מדובר בקירות תומכים – קירות שכדי לשבור אותם יש לבצע חיזוק חלופי.

החוק אמנם לא מחייב התייעצות עם בעל מקצוע לפני ביצוע עבודה פנימית בבית, אך במידה ויגרם נזק לבניין, בעל הדירה שביצע את השינוי יישא באחריות ובעלויות תיקון הנזק הכולל.

פינוי פסולת שיפוץ הוא הליך חובה, שכן אי פינוי פסולת עשוי לגרור קנסות גבוהים מהרשות המקומית. עבודת הריסה מכל סוג שהיא, כוללת גם את פינוי הפסולת.
כאשר מדובר בשיפוץ גדול השירות כולל השכרת מכולה, אבל בשיפוץ קטן ניתן להסתפק גם בפינוי באמצעות עגלת טרקטור, שירות זול יותר מהשכרת מכולה.
האחריות על הפינוי היא משולבת. בעל המקצוע המפנה צריך להחזיק ברישיון עסק לפינוי פסולת. האחריות שלכם היא לוודא שאכן יש לו רישיון בתוקף, ובנוסף כדאי לוודא שהפסולת אכן פונתה לאתר פינוי פסולת.

תהליך השיפוץ הוא תהליך מורכב ומצריך קבלת החלטות לא קלות, לעיתים תחת לחץ. לכן, יש להגדיר מראש את מטרות השיפוץ (שיפוץ כולל, שיפוץ מקומי), על מנת שלא נגרר לשיפוצים לא מתוכננים. בנוסף, יש להגדיר תקציב ברור ולקחת בחשבון חריגות שונות.
כמו כן, מומלץ לבצע סקר שוק בנושא עלויות החומרים. כך, תוכלו להשוות בין העלויות המופיעות בכתב הכמויות שקיבלתם מבעל המקצוע, ובין אלה שסקרתם בעצמכם.

 את היתר הבניה יש להוציא במקרים של בניית בית חדש, שינוי בקירות חיצוניים או תוספות בבניין קיים כגון הוספת חלון חיצוני סגירת מרפסות וכדומה. 

אחרי שהכרנו, ענינו על רוב השאלות והבנו למה אתם כאן… הגיע הזמן לקבוע פגישה! 

השאירו לנו פרטים, נקבע פגישה ונגשים לכם את החלום!