קצת עלינו

הכירו את יניב

יניב לסקר – 'הנדסאי בניין, הנדסאי חשמל ותקשורת, בעל ניסיון רב בענף הבניה, בביצוע ובניהול פרויקטים. שירת כקצין קשר בקבע (השתחרר בדרגת רס"ן), בעת שירותו בפקוד העורף שימש בין היתר כפרויקטור להקמת מבנים וחמ"לים, תוך הטמעת והפעלת תשתיות ומערכות מיוחדות.
לאחר שחרורו מהצבא הקים את חברת לסקר בניה ניהול ופיקוח וניהל פרויקטים בתחום הפרטי, המסחרי והציבורי.
החברה פעילה מזה כ 12 שנים וניהלה פרויקטים רבים הן למגזר הציבורי והן למגזר הפרטי.
כגון: בניית מרכז מסחרי בנתניה, ניהול פרויקט חיזוק מבנים עבור מדינת ישראל משרד הבינוי והשיכון, ניהול פרויקט תמ"א 38 עבור דיירים, ביצוע פרויקטים בבניה, הרחבה ושיפוצים כלליים.

הכירו את בילי

בילי לסקר מנכ"ל חברת לסקר בניה

בילי לסקר – בעלים, תואר ראשון במנהל עסקים, אחראית על קשרי לקוחות ופיתוח עסקי, ניהול תהליכים ובחינת עמידה בלו"ז ובתנאים שנקבעו לכל פרויקט, מבצעת תהליכי מדידה ובקרה לווידוא עמידת החברה בסטנדרטים גבוהים של איכות, תקציב וזמנים.

 

חזון וערכים מובילים

חזון החברה
חברת לסקר בניה ניהול ופיקוח בע"מ חרטה על דיגלה להוות חברה יעילה המעניקה ללקוח סל מלא ושלם של יכולות, הכוללות יכולת ביצוע איכותית וייחודית, אמינות ניהול, תכנון, תאום ופיקוח על פרויקטים בבניה. חברת לסקר בניה ניהול ופיקוח בע"מ מייצגת את הלקוח ושומרת על האינטרסים שלו מתוך מחוייבות ועמידה בערכי הליבה של החברה
יעילות ומקצוענות
בזכות הידע המקצועי והניסיון הרב שברשות צוות החברה, החברה ממשת את הפרויקט תוך חסכון בעלויות, עמידה בלוח זמנים אפקטיבי, והקפדה על סטנדרט איכות ביצוע גבוה העונה על ציפיות הלקוח.
אמינות
החברה נותנת מידע מדוייק ומלא ללקוח לגבי תכנון וביצוע פרויקט הבניה, תוך שקיפות ושיתף מלא במידע
זמינות מקצועית גבוהה
הנהלת החברה וצוותיה זמינים ללקוח בכל שלב, ונותנים מענה מהיר לכל שאלה.
הלקוח במוקד העשייה
האינטרס של הלקוח הם הצורך המנחה את פעילות החברה, תוך דאגה למקסום התועלת שלו מבחינת עלויות, עמידה בזמנים, ומענה לציפיותי בסטנדרט של איכות הביצוע בכל שלבי העבודה.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

גלו מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו!